Новини України та світу

Рабінович: Зараз йде процес об’єднання опозиційних сил

Рабінович: Зараз йде процес об'єднання опозиційних сил

“Опозиційна платформа – За життя” готова об’єднуватися з усіма, хто має намір працювати на благо України – переговори вже  йдуть, і їх результати буде відомо в найближчі дні. Про це заявив народний депутат, голова партії “Опозиційна платформа – За життя” Вадим Рабінович в ефірі телеканалу “112 Україна”.

Джерело: 112.ua

“З перших днів мого перебування в політиці я був послідовним прихильником об’єднання всіх політичних сил, які готові працювати не на своє збагачення, а на благо країни. Так, було багато сказано одне одного нехорошого. Але сьогодні всі ми повинні відповісти на одне питання: що ми робимо в політиці — заробляємо в свою кишеню або відстоюємо інтереси виборців?” – вважає Рабінович.

Політик повідомив, що сьогодні, коли стартувала виборча кампанія з виборів Верховної Ради, представники опозиційних сил усвідомили важливість об’єднання заради перемоги на дострокових парламентських виборах – вже ведуться активні переговори, і участь у них бере особисто Рабінович.

“Зараз йдуть переговори про обєднання опозиційних сил. Участь у них приймаю я, Вадим Новинський. А от Ринат Ахметов, незважаючи на заяви преси, в переговорах участі не бере. З Ахметовим я знайомий багато років, нещодавно з ним розмовляв, обговорював питання об’єднання, і він мені сказав: “Я прийняв для себе рішення займатися бізнесом і футболом, а політику і бачити не хочу!” – розповів Рабінович.

Новини за темою: Потрапити до Ради мають шанси п’ять партій, – опитування

Він висловив надію, що всупереч розбіжностям, вже найближчим часом опозиційним політикам вдасться об’єднати свої сили. “Я не можу зі стовідсотковою впевненістю сказати, що ми об’єднаємося – у нас є проблеми, є і людський фактор. До того ж, час зіграло проти нас – парламентська кампанія вже почалася. Тепер нам буквально протягом 5-7 днів потрібно прийняти термінове і важливе рішення – об’єднуємося ми, чи ні. Можливо, в такі стислі терміни домовитися? Не знаю, але ми будемо намагатися – у нас є спільне бажання допомогти нашим виборцям”, – заявив Рабінович.

Він також запросив до активної співпраці та керівників найбільших міст України. “Я як і раніше вважаю, що і мери великих міст на Південно-Сході повинні йти з нами однією дорогою. Впевнений – до нас повинні приєднатися і Кернес, і Труханів. Я зроблю все для того, щоб об’єднання сил, які бажають зупинити війну, відновити економіку, покарати винних за всі провали країни, відбулося. Дайте мені кілька днів!” – додав Рабінович.

Раніше засновник “Опозиційної платформи – За життя”, народний депутат Юрій Бойко заявляв, що партія може співпрацювати з іншими політсилами тільки на ідеологічних, правових і моральних принципах.

Джерело: www.112.ua