Новини України та світу

Рабінович українською мовою попросив створити ТСК щодо розкрадання держкоштів групою Порошенко

Рабінович українською мовою попросив створити ТСК щодо розкрадання держкоштів групою Порошенко

Співголова партії “Опозиційна платформа – За життя” Вадим Рабинович попросив створити тимчасову слідчу комісію парламенту для розслідування розкрадання держкоштів попередньою владою. З такою пропозицією він виступив на засіданні підготовчої депутатської групи.

Джерело: 112.ua

“Створити слідчу комісію щодо злочинної діяльності групи Порошенка. Тому що ми це якось відклали, а це було те, що ви говорили на передвиборній гонці – будь ласка, давайте внесемо це питання до питання дня”, – сказав Рабинович українською мовою.

У свою чергу голова підготовчої депутатської групи, нардеп від партії “Слуга народу” Дмитро Разумков зазначив, що створити таку Тимчасову слідчу комісію може тільки парламент.

“Я думаю, що питання Тимчасової слідчої комісії буде все ж розглядати Верховна Рада України, цю пропозицію, я думаю, ми під час роботи Верховної Ради зможемо це прийняти. Вас я щиро дякую за те, що Ви виконали регламент, дуже вдячний Вам”, – зазначив він.

Раніше підготовча депутатська група визначила керівний склад майбутніх комітетів Верховної Ради IX скликання. Більшість комітетів дісталося парламентаріям від “Слуги народу”.

Джерело: www.112.ua