Новини України та світу

Рабінович: Тільки свобода слова відрізняє нас від Північної Кореї, але влада намагається відібрати і її

Рабінович: Тільки свобода слова відрізняє нас від Північної Кореї, але влада намагається відібрати і її

Джерело: 112.ua

Тільки свобода слова відрізняє нас від Північної Кореї, але влада намагається відібрати і її. Так співголова фракції “Опозиційна платформа – За життя”, народний депутат Вадим Рабінович прокоментував сьогоднішнє рішення Національної ради з питань телебачення і радіомовлення про позбавлення права на цифрове мовлення телеканалу “112 Україна“.

“Найпопулярніший сьогодні інформаційний канал позбавити ліцензії. Так у всіх країнах світу це стало б предметом найбільшого інформаційного вибуху. А ми мовчимо, тому що звикли до беззаконня, і нас самих втягнули у беззаконня, що триває”, – обурений політик.

Рабінович припускає, що такий тиск на свободу слова пов’язаний з тим, що тепер нинішня влада намагається убезпечити себе від критики, оскільки вся її діяльність не пов’язана ні з поліпшенням життя українців, ні з зростанням економіки, ні з встановленням миру в країні.

“Дорогі друзі, у нас немає економіки, її з’їли, і кожен раз це зробили “попередники”. У нас немає законів, їх знищили, кожен раз винні “попередники”. Сьогодні у нас намагаються забрати останнє, що залишилося в країні, щоб вона не стала Північною Кореєю – це свободу слова. Якщо ми сьогодні не будемо захищати канали, які зачищають на наших очах недобитки минулорежимні, які себе називають Нацрадою, тоді ми гідні того, що відбувається”, – уклав він.

Рабінович попереджає, що прізвища нинішнього складу Нацради “чорною фарбою будуть вписані в історію свободи слова в Україні”.

“Ми бачимо одне – цілеспрямовано щодня знищується свобода слова. Якщо вони думають, що таким чином переможуть і стануть європейською країною, вони помиляються. Ми згадаємо їх прізвища ще, я думаю, у багатьох кримінальних справах”, – застеріг політик.

Нагадаємо, сьогодні Національна рада з питань телебачення і радіомовлення ухвалила безпрецедентне рішення – позбавила телеканал “112 Україна” цифрових ліцензій на мовлення.

Канал продовжує мовлення і доступний для своїх глядачів на супутнику, в кабельних мережах і в інтернеті.

Джерело: www.112.ua