Новини України та світу

Рабінович: “Слуга народу” збирається сьогодні працювати до ночі

Рабінович: "Слуга народу" збирається сьогодні працювати до ночі

У партії “Слуга народу” заявили, що збираються працювати сьогодні у Верховній Раді до пізнього вечора. Про це повідомив співголова партії “Опозиційна платформа – За життя” Вадим Рабінович перед відкриттям сесії Верховної Ради IX скликання.

Джерело: 112.ua

Він також підкреслив, що поки невідомо, які законопроекти будуть сьогодні розглядатиметься в парламенті.

“Ви знаєте, ми до кінця ще не знаємо, які будуть документи. Ми знаємо, що Слуги Народу сказали, що вони збираються працювати до ночі. У мене до вас питання, просто по-людськи хочу порадитися: чому кожна українська влада починає приймати основоположні закони… вночі? Ну, от я не знаю. Ну, вночі, по-моєму, не працюють, вовкулаки всякі вночі працюють. Я вважаю, що якщо ти вдень не можеш прийняти нормальний закон, то ти просто не готовий. Я вважаю, що потрібно – ну, попрацювали там до 6 вечора, тебе там дружина, діти чекають, піди, трошки повоспитывай. Немає, будемо працювати до ранку. Ну, я не знаю. У мене є якесь таке сумління якесь – ось чого ти вночі приймаєш ці закони?” – зазначив нардеп.

Він також додав, що поки не знає, кого підтримає на посаду прем’єр-міністра.

“Ви знаєте, я хочу послухати програму будь-якого прем’єр-міністра, як саме він збирається рятувати нашу країну від економічного тупика, як саме вони збираються зупинити війну, люди, погодьтеся, що це було два головних, чому ми обирали нового президента і нову владу. Ми хотіли зупинити війну і поліпшити ситуацію в країні, яка є катастрофою. Тепер нам кажуть, що війна триватиме, економіці я не розумію, що вони роблять. Кажуть, будуть нові, великі люди, вони зроблять все, я дивлюся – вся команда або Порошенко, або пост Порошенко. Тому, ну, сподіватися, як і ви, я хочу, але реально – ми подивимося через півгодини”, – додав Рабінович.

112.ua

Раніше Рабінович запропонував створити Тимчасову слідчу комісію ВР з розслідування діяльності попередньої влади.

Джерело: www.112.ua