Новини України та світу

Рабінович: “Опозиційна платформа – За життя” має очолити комітет з Донбасу

Рабінович: "Опозиційна платформа – За життя" має очолити комітет з Донбасу

Лідер політичної партії “Слуга народу” Дмитро Разумков проігнорував співголови політичної партії “Опозиційна платформа – За життя” Вадима Рабиновича на засіданні підготовчої групи у вівторок, 27 серпня.

Джерело: 112.ua

Рабинович вказав на той факт, що представники його партії не змогли очолити ключові комітети у Верховній Раді України.

“Ми друга політична партія в країні за результатами виборів. І я хочу вам сказати, що нам не дістався ні комітет з бюджету, не дісталося нам місця і в інформаційному комітеті. Зате ті, хто знищили українську землю за останні чотири роки, сміють претендувати на щось”, – розповів політик.

Він зазначив, що, незважаючи на всі обставини, партія “Опозиційна платформа – За життя” буде відстоювати вибір своїх виборців.

“Ми будемо працювати для того, щоб допомагати своєму виборцю. Ми візьмемо максимально то що допоможе захистити його інтереси. Але я хочу вам сказати, що люди сидять праворуч взагалі не мають права отримати жодного комітету. А ми повинні отримати комітет з Донбасу”, – підкреслив Рабінович.

Однак Разумков не звернув уваги на його пропозицію і попросив Рабиновича розмовляти державною мовою.

“Я ще раз до Вас звертаюся, при всій повазі необхідно відповідати державною мовою і згідно регламенту”, – сказав Разумков.

Як повідомлялося, Підготовча депутатська група визначила керівний склад майбутніх комітетів Верховної Ради IX скликання.

Джерело: www.112.ua