Новини України та світу

Рабінович назвав знущанням сьогоднішнє голосування за прем’єр-міністра України

Рабінович назвав знущанням сьогоднішнє голосування за прем'єр-міністра України

Джерело: 112.ua

Співголова партії “Опозиційна платформа – За життя” Вадим Рабінович розкритикував голосування за прем’єр-міністра України. Про це він розповів у кулуарах Верховної Ради. 

“У мене зараз всі питають: “Яка у вас позиція щодо прем’єр-міністра і як буде голосувати ваша фракція?”. Ну скажіть, будь ласка, як ми будемо голосувати, якщо ми не знаємо, хто це? В законі написано: він повинен прийти до нас на фракцію, розповісти, як він збирається керувати країною. Він не прийшов. Не прийшов прем’єр-міністр, ніхто не прийшов, “давайте їх призначати”, – заявив Рабінович.

“Може, вони Гончарука, може, вони кішку з двору візьмуть, звідки я знаю? Я не знаю цього. Я повинен, як і ви, сказати, що мені в туалеті хтось сказав, що, може, когось. Це що, відбір у прем’єр-міністри? Це розумне голосування депутата за прем’єр-міністра? Це знущання”, – підкреслив політик. 

Як повідомлялося раніше, новообрані нардепи затвердили порядок денний сесії і погодилися працювати сьогодні після 18:00. За проект постанови № 1004 про порядок денний першої сесії Верховної Ради України IX скликання на період розгляду організаційних питань проголосували 306 депутатів. 

Джерело: www.112.ua