Новини України та світу

Рабінович: Медведчук буде намагатися і далі звільняти полонених

Рабінович: Медведчук буде намагатися і далі звільняти полонених

Голова політради партії “Опозиційна платформа ‒ За життя” Віктор Медведчук буде і далі займатися звільненням полонених. Про це заявив народний депутат, засновник партії “Опозиційна платформа – За життя” Вадим Рабінович в ефірі телеканалу “112 Україна”.

Джерело: 112.ua

“Вони зараз відсторонили Медведчука, бо, не знаю, у них там щось заскочило. Скажіть, 845 або 47 осіб, якщо не помиляюся, привіз з полону і зумів звільнити – добре це чи погано? Ну просто по-людськи – добре чи погано? Напевно, добре. Скажіть, кому заважало, новому президенту, якщо б зараз там протягом найближчого місяця ми б звільнили інших? Так вони ж зараз усунули, сказали, самі будуть займатися цим питанням”, – повідомив Рабінович.

Він також розповів, що провів довгу бесіду з Медведчуком на цю тему. “Ми з Медведчуком вели тривалу розмову на цю тему, у нього людська і українська позиція, проукраїнська, наступна: що б вони не говорили, я буду намагатися хоч когось витягнути. Чи відповідає ця позиція – громадянська позиція, я вважаю, мужня позиція, – того, що має людина робити? Правильна позиція, молодець. Але це не завдяки …, а всупереч. Ви знаєте, Ірина Геращенко була така, вона кожні дві години розповідала про свої великі успіхи, в результаті нікого не привезла. Ось коли ми привеземо – тоді й побачимо, якщо таке вийде, краще про це не говорити, щоб, знаєте, не робити з цього піар. Треба врятувати хоча б однієї людини – вже буде краще”, – підкреслив Рабінович.

Нещодавно Медведчук заявив, що продовжує переговори про звільнення окремих осіб у Росії, Донецьку та Луганську.

Нагадаємо, Медведчук займається обміном з 2014 року, за цей час за його участю було звільнено 485 осіб.

Джерело: www.112.ua