Новини України та світу

Рабинович і Медведчук в Москві подякували Зеленському за зсув питання обміну з мертвої точки

Рабинович і Медведчук в Москві подякували Зеленському за зсув питання обміну з мертвої точки

Голова “Опозиційної платформи – За життя”, народний депутат Віктор Медведчук і співголова партії  Вадим Рабинович подякували президента Володимира Зеленського за зсув питання обміну з мертвої точки.

Джерело: 112.ua

“Обмінами займається держава. Я хочу сказати відверто і чесно, що на відміну від режиму Порошенко, який спеціально гальмував протягом двох років практично всі обміни, і ті, які Віктор Володимирович підготував до цього, і ті, які повинні бути, ми про це коли-небудь розповімо більше”, – зазначив Рабінович.

Він також зазначив, що і нинішня влада веде переговори про звільнення полонених українців.

“Що стосується нинішньої влади і президента Зеленського, безумовно, це інша ситуація, вони і сьогодні ведуть переговори. Ведуть переговори ще МВС по своїй лінії, вони досить успішні. Були проблемки? Так, особливо з тими людьми, які не моряки і заарештовані саме в Росії. Я не буду більше нічого розповідати. Ми не приїхали за орденами і медалями. Ми приїхали виправити деякі моменти, може чимось допомогти, а далі ми не хочемо навіть на цю тему говорити з однієї причини – чим менше на цю тему звільнення говориш, тим швидше люди будуть вдома. Але ми сюди приїхали не для медалей, не для орденів і точно не для того, щоб щось розповісти. Ми зробили свою роботу, ту, яку сьогодні Віктор Володимирович зробив – близько 900 осіб завдяки йому знаходяться вдома. Я сподіваюся, що до цього списку додасться ще кілька. Ще я хочу подякувати, в першу чергу, тих, хто дійсно займається цим кожен день і займається цим наша країна, і нехай вона цим і займається. Україна почала дещо змінюватися, ми віримо, що буде змінюватися більше. А з хлопцями все буде добре”, – уточнив Рабінович.

Раніше Медведчук заявляв, що його візит до Москви проходить на прохання родичів ув’язнених у Росії українців і для того, щоб наблизити момент обміну.

Джерело: www.112.ua