Новини України та світу

П’яний прокурор у Києві покинув авто та втік від поліції в кущі, – ЗМІ

П'яний прокурор у Києві покинув авто та втік від поліції в кущі, – ЗМІ

П'яний прокурор у Києві покинув авто та втік від поліції в кущі, – ЗМІ

Патрульні зупинили Chevrolet Cruz, за кермом якого, за кермом якого, як кажуть очевидці, був п’яний чоловік. Трапилося це в Києві 27 липня, а водієм начебто був прокурор Васильківського відділення Києво-Святошинської прокуратури.

Свідки подій кажуть, що у чоловіка були помітні ознаки алкогольного сп’яніння – запах, похитування, невиразна мова. Про інцидент повідомило видання “Інформатор”.

Автомобіль патрульні зупинили, запобігаючи ймовірності виникнення аварійної ситуації. Прокурору запропонували пройти перевірку на алкоголь, знайшли понятих, але чоловік відмовився. Також не захотів їхати до медзакладу, щоб здати аналізи там.

П'яний прокурор у Києві покинув авто та втік від поліції в кущі, – ЗМІ

Прокурор ніяк не міг зрозуміти, навіщо у нього вимагають документи, хто такі поняті, а коли втомився сперечатися – погодився на експертизу в медустанові. Мабуть, це приспало пильність поліції, і водій Chevrolet кинувся у кущі та зник, утім, закривши перед цим свій автомобіль.

Уривок відео (“Інформатор”), на якому зафіксовано “формат” спілкування водія із поліцією:

Згідно із чинним законодавством, співробітники поліції не мали права затримати прокурора, адже вони безпосередньо не були свідками правопорушення. Автомобіль теж не заберуть на штрафмайданчик. Чоловікові поштою прийде повістку до суду.

Автомобіль же водій забере сам – коли вибереться з кущів. І якщо, звісно, згадає, де його залишив.

Джерело Телеканал новини «24»
27.07.2019

Close