Новини України та світу

Пушилін на вихід: чому Кремль хоче змінити ватажка бойовиків

Пушилін на вихід: чому Кремль хоче змінити ватажка бойовиків

Пушилін на вихід: чому Кремль хоче змінити ватажка бойовиків

Ватажка проросійських бойовиків Дениса Пушиліна цілком можуть усунути від влади в “ДНР”. Все керівництво в ОРДЛО призначають з Москви. Це не самостійні фігури і не представники народу.

Про це 24 каналу розповів директор центру суспільно-інформаційних технологій “Форум” Валерій Димов.

За словами експерта, Росія хоче поставити іншого так званого керівника в якості ніби компромісної фігури, щоб задовольнити Захід.

Напередодні зустрічі в нормандському форматі Росія хоче проштовхнути варіант “миру” за рахунок національних інтересів України. Змінити керівництво в ОРДЛО і легалізувати російську версію про громадянську війну в Україні,
– переконаний Димов.

Політолог наголошує: ватажки окупаційної влади в ОРДЛО Пушилін, Пасічник чи хтось інший – не суб’єкти, з якими можна вести переговори в будь-якому форматі. Тому ми не повинні підписувати якісь формули Штайнмаєра. Як зазначає фахівець, зрештою це може призвести до справжньої громадянської війни, як би страшно це не звучало.

Чого варті підписи окупантів? Нічого. Їх можуть вбити або просто прибрати в потрібний момент. А Україну змушуватимуть виконувати взяті зобов’язання. Наші підписи під Будапештським меморандумом змусили нас позубитися третього в світі ядерного арсеналу. Захід і Росія вмиють руки. А Україна втратить свою суб’єктність,
– наголосив Валерій Димов.

Хто такий Пушилін? Денис Пушилін став “главою” так званої “ДНР” у 2018 році після вбивства ватажка проросійських бойовиків Захарченка. Наприкінці вересня ЗМІ оприлюднили інформацію про те, що нібито “лідер” так званої “ДНР” Денис Пушилін заарештований. Причина – Кремль знову вирішив змінити своїх ставлеників. Пушилін став незручним після того, як під час своєї поїздки в Москву заявив, що так звана “ДНР” приєднається до Росії. Про внутрішні перипетії в “республіці” зі своїх джерел заявляють українські експерти. Втім, деякі спостерігачі вважають, що для зміни Пушиліна в Кремля немає підстав. Москва розігрує черговий сценарій.

Пушилін на вихід: чому Кремль хоче змінити ватажка бойовиків
Карта окупованих Росією територій / Інфографіка 24 каналу

Джерело Телеканал новини «24»
30.09.2019