Новини України та світу

Пункти пропуску в районі ООС завтра перейдуть на осінній режим роботи

Сьогодні усі КПВВ на лінії розмежування функціонують у штатному режимі, пропускні операції здійснюються з 06:00 до 20:00

Джерело: 112.ua

Пункти пропуску в районі ООС завтра перейдуть на осінній режим роботи

З 1 вересня КПВВ у районі проведення операції Об’єднаних сил на Донбасі переходять на осінній графік роботи. Про це повідомляє прес-центр Держприкордонслужби.

“З 1 вересня контрольні пункти в’їзду – виїзду в районі операції Об’єднаних сил переходять на осінній графік роботи. Пропуск осіб та транспортних засобів буде здійснюватися щоденно з 07:00 до 18:30”, – йдеться у повідомленні.

Як повідомляється, за осіннім графіком функціонуватимуть такі дорожні коридори: “Стаханов – Золоте – Гірське – Лисичанськ” – КПВВ “Золоте”; “Горлівка – Бахмут” – КПВВ “Майорське”; “Донецьк – Курахове” – КПВВ “Мар’їнка”; “Донецьк – Маріуполь (через Маріуполь)” – КПВВ “Новотроїцьке”; “Новоазовськ – Покровськ – Талаківка – Маріуполь” – КПВВ “Гнутове” (с. Піщевик); “Станиця Луганська – Щастя – Новоайдар” – КПВВ “Станиця Луганська”.

Зазначається, що сьогодні усі КПВВ на лінії розмежування функціонують у штатному режимі, пропускні операції здійснюються з 06:00 до 20:00.

Загалом упродовж минулої доби через КПВВ прослідувало 41,7 тисячі осіб та 5,2 тисячі транспортних засобів.

Джерело: www.112.ua