Новини України та світу

Проводив зустрічі та збирався в Раду, – помічник Тимчука спростував версію про його самогубство

Проводив зустрічі та збирався в Раду, – помічник Тимчука спростував версію про його самогубство

Упродовж двох тижнів до страшної трагедії нардеп проводив багато зустрічей та спілкувався з колегами, в тому числі – іноземними. Це не співпадає з головною версією слідства, згідно з якою, він перебував у депресії та пиячив.

А у день своєї загибелі Тимчук взагалі збирався на засідання комітету в Раду. Про це на 40 день його смерті повідомив його помічник Олексій Копитко.

Якісь каламутні “експерти” на зливних бачках поводяться так, ніби знають все про роботу “Інформаційного спротиву”. Виродки занадилися розганяти брехню, вибірково цитуючи матеріали слідства і вигаданих “джерел в оточенні”. Мовляв, “Тимчук два тижні пив через депресію, а потім наклав на себе руки”,
– написав він.

За словами Копитка, є один факт, який спростовує версію про самогубство Тимчука. У день загибелі нардеп збирався на засідання свого комітету в парламенті. За ним навіть заїхав колега.

“Трагедія сталася 19 червня близько полудня. Проте через півгодини, не знаючи про те, що трапилося, до дому, де жив Діма, під’їхав наш колега, який підвозив його в Раду. О 13:00 Діма мав виїхати на засідання комітету. Якщо плани змінювалися, він завжди попереджав. Цього разу за годину до планового виїзду “відбою” не було”, – пояснив помічник Тимчука.

Копитко додає: за два тижні до смерті Дмитро Тимчук проводив багато зустрічей, контактував з колегами, керував колективом “Інформаційного спротиву”.

Тим, хто розганяє брехню про Тимчука за гроші або за іншою наміру, просто хочу нагадати. Щоб ви усвідомлювали. Ви намагаєтеся очорнити гідну людину. Дуже гідну,
– додав Копитко.

Що відомо про загибель Дмитра Тимчука? Нардепа знайшли застреленим у його власній квартирі в Києві опівдні 19 червня. У нього було вогнепальне поранення голови.

Слідчі розглядають три версії загибелі Тимчука: вбивство, самогубство або необережне поводження зі зброєю. У прокуратурі схиляються до другої версії.

Журналісти і колеги нардепа сумніваються, що він міг застрелитися з необережності. Натомість його дружина розповіла слідству про депресію чоловіка і його намір вбити себе. Вона розповіла, що в момент трагедії перебувала в одній кімнаті з Тимчуком і вмовляла його не скоювати самогубство.

Джерело Телеканал новини «24»
29.07.2019