Новини України та світу

Протести у Москві: один із затриманих порізав собі вени у відділку поліції

Протести у Москві: один із затриманих порізав собі вени у відділку поліції

Затриманий на акції протесту біля мерії Москви прес-секретар російської асоціації народного опору Микита Зайцев порізав собі вени у відділку поліції.

Родичі затриманого розповідають, що наразі він перебуває в Інституті швидкої допомоги імені Скліфосовського, пише “Радіо Свобода”.

Лікарі при цьому відзначають, що його стан “нормальний”.

ЗМІ перед цим повідомляли, що Зайцев зник. Востаннє його бачили в суботу, 27 липня, о сьомій годині вечора. Тоді поліцейські забирали його в автозак. Зайцева затримали через те, що він знімав те, що відбувається на камеру. Після цього зв’язок з ним пропав.

Що відбувається у Москві?

Акцію біля московської мерії 27 липня анонсував опозиційний політик Олексій Навальний. Люди зібралися на підтримку кандидатів від опозиційних сил, котрим офіційно відмовили в реєстрації на виборах до міської думи російської столиці.

Опозиціонери стверджували, що зібрали необхідну кількість підписів для реєстрації кандидатами в депутати (3% підписів від загальної кількості жителів свого округу). Перевіривши ці підписи, виборчкоми відмовилися реєструвати більшість кандидатів від опозиції.

Н масштабній акції протесту затримали 1127 протестувальників. Багатьох людей вивозили на автозаках, ще частину правоохоронці “видавлювали”, створюючи живий ланцюг. Правоохоронці жорстоко затримують демонстрантів: у декого поламані кінцівки, комусь розбили голову.

Побиття протестувальників у Москві: відео 


Джерело Телеканал новини «24»
28.07.2019

Close