Новини України та світу

Прокуратура скерувала до суду обвинувачення щодо незаконного стягнення з “Укрзалізниці” 2,4 млн грн

Підозрюваний здійснив поставку самостійно зібраного екскаватора, який не відповідав вимогам

Джерело: 112.ua

Прокуратура скерувала до суду обвинувачення щодо незаконного стягнення з "Укрзалізниці" 2,4 млн грн

Київська місцева прокуратура №7 завершила досудове розслідування за підозрою директора товариства у замаху на привласнення коштів АТ “Українська залізниця” в особливо великих розмірах під час закупівлі за бюджетні кошти. Про це повідомляєтсья на сторінці прокуратури у Facebook.

У 2017 році за результатами тендеру приватне підприємство зобов’язалось здійснити поставку екскаватора для “Укрзалізниці” вартістю 2,7 млн. грн.
 
Новини за темою: Кабмін дозволив “Укрзалізниці” списувати рейкове полотно без спроби його продажу

Однак, підозрюваний, з метою привласнення грошових коштів, здійснив поставку самостійно зібраного екскаватора, який не відповідав вказаним вимогам та фактична вартість якого становила не більше 300 тис. грн. У зв’язку з чим представники “Укрзалізниці” відмовилися приймати поставлений екскаватор.
 
В подальшому, представники комерційної структури перереєстрували товариство та призначили директором підставну особу, необізнану про їх незаконну діяльність і забезпечили прийняття судового рішення, яке зобов’язало АТ “Українська залізниця” прийняти екскаватор та перерахувати на користь приватного підприємства 2,7 млн. грн.

За результатами досудового розслідування матеріали відносно фіктивного засновника та директора товариства скеровано до суду за ч. 2 ст. 15, ч. 5 ст. 191 та ч. 5 ст. 27, ч. 1 ст. 205 КК України для розгляду по суті.

На екскаватор та майно підозрюваного, яке підлягає конфіскації – накладено арешт.
 
Новини за темою: Через крадіжки на залізниці за дві доби затрималося понад 20 поїздів, 10 із яких – пасажирські, – “Укрзалізниця”
 
 
 
 
 

 
 
 

 
Джерело: www.112.ua