Новини України та світу

Продовження “Пліткарки”: з’явилися подробиці перезапуску серіалу

Продовження "Пліткарки": з'явилися подробиці перезапуску серіалу

Після того, як творці серіалу “Пліткарка” (Gossip Girl) заявили про перезапуск телешоу, який покаже стрімінговий сервіс HBO Max, всі шанувальники були у захваті. Однак стало відомо, що продовженням стане зовсім інша історія з новими героями.

Виконавчий продюсер Джош Шварц прокоментував перезапуск “Пліткарки” та заявив, що головні герої будуть змінені. Про це пише видання TV Line.

“У ньому не буде Серени або Блер. Це не ремейк”, – наголосив Шварц.

Однак шанувальники “старої” версії “Пліткарки” можуть зрадіти, адже головні героїні Блейк Лайвлі та Лейтон Містер таки можуть з’явитися у новому серіалі.

Ми повідомили їм, що плануємо перезапуск. Вони були з цим проектом протягом шести років, і якщо захочуть повернутися, ми будемо поважати це рішення. Але очевидно, що їхня поява в новому серіалі стане подією,
– розповів виконавчий продюсер.

Прем’єра серіалу відбудеться навесні 2020 року. У новій “Пліткарці” буде всього 10 епізодів, а автори хочуть показати, як медіа та соціальні мережі впливають на підлітків.

Що відомо про серіал “Пліткарка”?Перші серії “Пліткарки” вийшли у 2007 році та одразу ж підкорили мережу. Упродовж 6 сезонів глядачі спостерігали за життям підлітків в елітній приватній школі Нью-Йорка. Школярі стикались із різними труднощами, потрапляли у, здавалося б, безвихідні ситуації, закохувались, конфліктували, страждали, дружили та ненавиділи один одного. Ці перипетії з’являлись у популярному блозі, відтак вся школа дізнавалась про всі події з життя учнів. Та хто була ця загадкова “Пліткарка”, глядачі дізнались тільки у фінальних епізодах.

Джерело Телеканал новини «24»
30.07.2019

Close