Новини України та світу

Призначення Тігіпка в Кабмін – практично вирішене питання, – ЗМІ

Призначення бізнесмена Сергія Тігіпка в Кабмін є практично вирішеним питанням до вечора 26 лютого. Залишилося тільки питання – ким саме стане Тігіпко в уряді – прем’єр-міністром чи віце-прем’єром з економіки.

“За нашою інформацією, до вечора 26 лютого призначення Сергія Тігіпка в Кабмін – практично вирішене питання. Відкрите питання – ким він стане в уряді? Прем’єр-міністром чи віце-прем’єром з економіки. Питання вирішиться після аналізу ситуації”, – повідомляє телеграм-канал Klymenko Time.

“Злив” (про ймовірне призначення Тігіпка прем’єром) був зроблений з Офісу Президента цілеспрямовано. Щоб подивитися на реакцію. Не тільки людей і всяких “активістів”, а й, що важливо, груп впливу,
– зазначається в повідомленні.

Автори допису додали, що цим “зливом” штовхнули чинного голову уряду Олексія Гончарука, який з поточними “досягненнями” вже засидівся на посаді. Але чинний прем’єр поки впирається, принаймні на публіці, зауважили автори повідомлення.

“В цілому, судячи з ситуації на зараз, відступу назад вже не буде, і Тігіпко вливається в команду Зеленського. Цікавий поворот”, – резюмується в повідомленні.

Сергій Тігіпко Кабмін прем'єр-міністр - новини
Повідомлення про ймовірне призначення Тігіпка в Кабмін у телеграм-каналі Klymenko Time

Інформація про те, що Тігіпко може замінити Гончарука на посаді прем’єра, з’явилася 25 лютого у ЗМІ та анонімних телеграм-каналах. Кандидатуру бізнесмена нібито розглядає президент Володимир Зеленський. Глава держави підтвердив, що зустрічався з Тігіпком, проте не уточнив, чи розмовляли вони саме про прем’єрство останнього.

Що відомо про Сергія Тігіпка: дивіться відео 

бізнес Сергія Тігіпка що відомо статки Тігіпка
Що відомо про бізнес Сергія Тігіпка / Інфографіка 24 каналу

останні новини про ймовірне прем’єрство ТІГІПКА: 

 • 19:21
  26 лют

  Розкачування політичної ситуації, – Фурса відповів, чи стане Тігіпко прем’єром

 • 14:17
  26 лют

  Скільки себе пам’ятаю, мене звільняють, – Гончарук про відставку

 • 10:24
  26 лют

  Зеленський розглядає різні кандидатури на пост прем’єра, не лише Тігіпка, – Бутусов

 • 08:58
  26 лют

  Призначення Тігіпка прем’єром відбудеться найближчим часом, – ЗМІ

Джерело Телеканал новини «24»

Теги
Facebook
Close