Новини України та світу

Пристайко залишається єдиним кандидатом на пост глави МЗС України, – помічник президента Єрмак

Єрмак також заявив, що не планує обіймати посаду нинішнього заступника глави Офісу президента Пристайка у випадку призначення останнього на посаду глави МЗС

Джерело: 112.ua

Пристайко залишається єдиним кандидатом на пост глави МЗС України, - помічник президента Єрмак

Заступник голови Офісу президента України Вадим Пристайко залишається єдиним кандидатом на посаду міністра закордонних справ України. Про це в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна” повідомив помічник президента Володимира Зеленського Андрій Єрмак.

“Пристайко залишається єдиним кандидатом на міністра закордонних справ України, і ми про це відкрито говорили”, – заявив Єрмак.

Він також зазначив, що заступник міністра закордонних справ України з питань євроінтеграції Олена Зеркаль є професійним, шанованим в міжнародному співтоваристві людиною. “Я думаю, що для всіх буде великою удачею, якщо вона продовжить працювати на тій позиції, на якій вона сьогодні знаходиться. Вона на своєму місці”, – вважає Єрмак.

Новини за темою: Дипломат Олена Зеркаль відмовилася від посади заступника глави АП

Крім цього, помічник президента спростував інформацію, що в майбутньому він може стати заступником голови Офісу президента України замість Пристайко.

“На сьогоднішній день, як помічник президента, за його дорученням, я підключаюся до питання міжнародної політики. Буду продовжувати займатися якимось із цих напрямків і в майбутньому. Я там, де потрібен президенту. Стає заступником голови Офісу президента в мої плани не входить”, – підкреслив Єрмак.

Новини за темою: Зеркаль про призначення заступником глави АП, що не відбулося: Питання не в посаді, ввечері дам пояснення

Нагадаємо, 22 травня президент України Володимир Зеленський призначив Вадима Пристайка заступником голови  на той час Адміністрації президента. 

30 травня Зеленський вніс до Верховної Ради подання про звільнення Павла Клімкіна з посади міністра закордонних справ, однак 6 червня парламент не підтримав його відставку – в Раді було лише 141 і 137 голосів за звільнення Клімкіна.

11 червня Зеленський підписав подання про звільнення з посади міністра закордонних справ Клімкіна і вніс подання на призначення Вадима Пристайка. Невдовзі Клімкін заявив, що йде у “політичний відпустку”.

2 липня президент повторно звернувся до Ради із закликом звільнити Клімкіна з посади глави МЗС, проте парламент знову провалив голосування з цього кадрового питання.

Джерело: www.112.ua