Новини України та світу

Пристайко в США обговорив російську агресію і євроінтеграцію з главою МЗС Грузії Давидом Залкаліані

Глави дипвідомств двох країн дійшли згоди в тому, що на сьогоднішній день Російська Федерація є ключовою загрозою безпеки не лише України і Грузії, але і всієї Європи

Джерело: 112.ua

Пристайко в США обговорив російську агресію і євроінтеграцію з главою МЗС Грузії Давидом Залкаліані

Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко обговорив російську агресію і євроінтеграцію на зустрічі з міністром закордонних справ Грузії Давидом Залкаліані. Переговори глав МЗС двох країн відбулися на полях 74-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН в Нью-Йорку, повідомляє українське МЗС.

Новини за темою: Новий посол Грузії в Україні Теймураз Шарашенідзе прибув до Києва

Міністри обговорили подальші кроки у контексті відновлення суверенітету і територіальної цілісності двох держав.

Глави дипвідомств дійшли згоди в тому, що на сьогоднішній день Російська Федерація є ключовою загрозою безпеки не лише України і Грузії, але і всієї Європи.

Новини за темою: Прем’єр-міністром Грузії став Георгій Гахарія, який розігнав мітинг у Тбілісі

Вони акцентували увагу на важливості тиску міжнародного співтовариства на Москву з метою припинення нею агресії і забезпечення поваги до Статуту ООН та інших норм міжнародного права.

Пристайко та Залкаліані також обговорили євроатлантичну інтеграцію України і Грузії. Дипломати поділилися думками щодо подальших кроків обох країн на шляху досягнення стандартів НАТО та зближення з Альянсом.

Нагадаємо, у вересні тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор висловив думку, що припинення російської агресії спростило б вступ України і Грузії до НАТО.

Джерело: www.112.ua