Новини України та світу

Пристайко розповів, як вплинула розмова Трампа з Зеленським на відносини з Францією і Німеччиною

За словами Пристайка, відчувається певне напруження у відносинах з Парижем і Берліном і помічається бажання використати цей момент
Глава українського МЗС Вадим Пристайко каже, що після оприлюднення стенограми розмови президентів США і України, у відносинах Києва з Парижем і Берліном з’явилося певне напруження. Про це Пристайко сказав в інтерв’ю “Укринформу”.

“Мені здається, з боку наших західних партнерів тут присутня дещо перебільшена емоційна складова. Образа не вилилася в якісь радикальні форми, але певна напруга все-таки відчувається”, – зазначив глава МЗС у відповідь на питання про шкоду для відносин України з Францією і ФРН оприлюдненого запису розмови Дональда Трампа з Володимиром Зеленським.

Разом з тим, Пристайко вважає, що істотного впливу на відносини Києва з Парижем і Берліном зазначена розмова не справила, просто помічається бажання використати цей момент з боку західних партнерів.

Нагадаємо, стенограма розмови президента США Дональда Трампа та президента України Володимира Зеленського викликала велике обурення в німецькому медіа-середовищі, зокрема той уривок, що стосується Німеччини. Свою критичну позицію про розмову двох лідерів виклало видання Süddeutsche Zeitung, яке назвало розмову Трампа і Зеленського політичним ударом по Німеччині.

Джерело: www.112.ua

Facebook
Close