Новини України та світу

Пристайко на зустрічі з Сійярто домовився про пошук шляхів вирішення проблем між Україною та Угорщиною

Про подальші переговори на вищому рівні глави МЗС обох країн домовилися на сьогоднішній зустрічі

Джерело: 112.ua

Пристайко на зустрічі з Сійярто домовився про пошук шляхів вирішення проблем між Україною та Угорщиною

Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко домовився зі своїм угорським колегою Петером Сійярто знайти шляхи вирішення проблем, які на даний момент існують між Україною та Угорщиною. Про це глава українського МЗС повідомив у своєму мікроблозі в Twitter.

Новини за темою: Угорщина помилково використовує НАТО як інструмент тиску на Україну, – Волкер

“Гарна зустріч із угорським колегою Петером Сійярто. Домовилися про контакти на вищому рівні найближчим часом. Сподіваюся, що ця зустріч відкриє шлях для вирішення існуючих непорозумінь у наших сусідських відносинах”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, між Україною та Угорщиною неодноразово виникала напруженість через дії деяких угорських чиновників.

Новини за темою: В уряді Угорщини анонсували “культурну експансію” в Закарпатській області

зокрема, у липні 2019 року т.в.о. міністра закордонних справ Єгор Божок запросив на розмову посла Угорщини Іштвана Ійдярто через висловлювання міністра зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини Петера Сійярто.

Пізніше, в цьому ж місяці міністерство закордонних справ попросило правоохоронців дати правову оцінку відвідування міністром закордонних справ угорської республіки Петером Сійярто Закарпатської області.

Через деякий час тимчасово виконуючий обов’язки голови міністерства закордонних справ України Єгор Божок заявив, що угорський уряд намагається створити на території України анклав.

У вересні МЗС України викликав тимчасового повіреного у справах Угорщини в Україні Христину Марфі у зв’язку із висловлюваннями держсекретаря прем’єра Трістана Азбея про військовий конфлікт на Донбасі.

Джерело: www.112.ua

Facebook
Close