Новини України та світу

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук анонсував податкову реформу з 2021 року

“Оподаткування має бути таким простим, щоб воно не було обтяжливим ні для кого”, – переконаний очільник уряду

Джерело: 112.ua

Прем'єр-міністр Олексій Гончарук анонсував податкову реформу з 2021 року

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук анонсував реформу податкової системи, яку планують ввести в дію з 1 січня 2021 року. Про це він розповів у п’ятницю, передає “Українська правда”.

“Ми плануємо глибоку реформу податкової системи весною. Це хибна практика і як правило її бути не повинно, коли в другому півріччі ти ускладнюєш податковий режим. Тобто спростити ти теоретично можеш, але ускладнювати точно ні. Тому на весну ми готуємо податкову реформу, яка вступить у силу 1 січня 2021 року”, – сказав Гончарук.

Головне завдання цієї осені – навести лад із адмініструванням податків, зазначив прем’єр-міністр.

“У нас для цього є пані Маркарова. Я вважаю, що вона хороший менеджер і порядна людина, і я дуже на неї розраховую”, – сказав він.

Очільник уряду висловив переконання, що реформувати податкову систему треба, “але починати треба не з маленьких, це точно”. За його словами, проблема спрощеної системи оподаткування ФОПів не в тому, що люди не платять податки – а в тому, що її використовують, щоб відмивати контрабанду.

“Мені зараз складно говорити про модель, яку ми запропонуємо, але ми будемо виходити з того, що спрощеною має бути вся країна. Оподаткування має бути таким простим, щоб воно не було обтяжливим ні для кого”, – заявив прем’єр-міністр.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський висловився за проведення масштабної приватизації і податкової амністії на пільгових умовах.

Джерело: www.112.ua