Новини України та світу

Прем’єр-міністр Литви Саулюс Сквернялис повідомив, що хворий на рак

Прем’єр захворів первинною лімфомою, але сподівається одужати

Джерело: 112.ua

Прем'єр-міністр Литви Саулюс Сквернялис повідомив, що хворий на рак

Прем’єр-міністр Литви Саулюс Сквернялис заявив, що у нього первинна лімфома, рак системи крові, але він сподівається одужати після лікування у вересні та жовтні. Про це повідомляє Baltic news service. 

“Це лімфома, первинна стадія, вона не прогресує, вона піддається лікуванню – імунотерапії та хіміотерапії”, – заявив прем’єр-міністр.

Сквернялис сказав, що йому був поставлений діагноз розладу лімфатичної системи під час перевірки стану здоров’я після президентських виборів у травні, в яких прем’єр-міністр брав участь в якості кандидата.

Прем’єр заявив, що цикли лікування повинні бути завершені у вересні і жовтні, після чого лікарі очікують повного одужання.

“Це те, на що я сподіваюся”, – сказав Сквернялис.

Новини за темою: Литва підтримує територіальну цілісність України та її протистояння російській агресії, – Скверняліс

Саулюс Сквернялис – литовський юрист, політик, прем’єр-міністр Литви з 22 листопада 2016 року.  Офіційно вступив на посаду 13 грудня 2016 року після того, як Сейм затвердив програму уряду.

Лімфома – це група гематологічних злоякісних новоутворень лімфатичної системи, які характеризуються збільшенням лімфовузлів і можливим ураженням внутрішніх органів.

Джерело: www.112.ua