Новини України та світу

Прем’єр Ізраїлю Нетаньяху обговорив з главою МЗС Греції Дендіасом економічне співробітництво і проект газопроводу East Med

Крім того, на зустрічі в Єрусалимі йшлося про проблемні відносини Кіпру і Туреччини

Джерело: 112.ua

Прем'єр Ізраїлю Нетаньяху обговорив з главою МЗС Греції Дендіасом економічне співробітництво і проект газопроводу East Med

Прем’єр-міністр Біньямін Нетаньяху в Єрусалимі обговорив з міністром закордонних справ Греції Нікосом Дендіасом питання зміцнення двостороннього економічного співробітництва та реалізацію проекту газопроводу East Med між Ізраїлем і Європою. Про це повідомив прем’єр-міністр Ізраїлю на своїй сторінці в Facebook.

Новини за темою: Ізраїль і США випробували систему протиракетної оборони на Алясці

Більш того, Дендіас після зустрічі з президентом Реувеном Ривліним в Єрусалимі, повідомив, що він обговорював з представниками ізраїльської влади проблему порушення Туреччиною суверенітету Кіпру, передає The Jerusalem Post.

Новини за темою: Палестина припиняє дію усіх домовленостей з Ізраїлем

“Завжди корисно скористатися можливістю, щоб пояснити нашим ізраїльським друзям проблеми, з якими стикається Греція у зв’язку із провокаціями Туреччини”, – сказав Дендіас, який був приведений до присяги всього два тижні тому.

Напруга у східній частині Середземного моря існує з причини того, що Туреччина посилає на Кіпр канонерські човни разом з буровими і розвідувальними суднами, які ведуть пошук природного газу в економічній зоні відчуження Кіпру. Турки заявляють про своє право на розвідку, стверджуючи, що воно належить окупованому Туреччиною північному Кіпру, адміністрація якого визнана лише Анкарою.

Джерело: www.112.ua

Close