Новини України та світу

Посол Франції Ізабель Дюмон попрощалася з українцями у зв’язку із завершенням терміну її повноважень

Французький дипломат запевнила, що Франція і надалі надаватиме Україні допомогу і підтримку у досягненні миру та розв’язанні проблем, які перешкоджають розвитку

Джерело: 112.ua

Посол Франції Ізабель Дюмон попрощалася з українцями у зв'язку із завершенням терміну її повноважень

Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон у зв’язку із завершенням терміну її повноважень на цій посаді звернулася до українців із прощальним повідомленням, в якому пообіцяла, що Париж підтримуватиме Київ надалі. Відповідне відеозвернення французький дипломат опублікувала на своїй сторінці у Twitter.

Новини за темою: Франція продовжить допомагати Україні у звільненні заручників, – посол Ізабель Дюмон

“Дорогі друзі, прийшов час для мене сказати всім вам “до побачення” після майже чотирьох років в Україні, які пролетіли дуже швидко, оскільки були дуже насичені роботою, враженнями, відкриттями, зустрічами. Повірте, для мене це були незабутні роки”, – зазначила Дюмон.

Вона побажала українцям згуртованої роботи під керівництвом нової команди у досягненні миру та розв’язанні проблем, які перешкоджають прогресивному розвитку країни.

Новини за темою: Переговори в “нормандському форматі” продовжаться після виборів у Франції, – посол Дюмон

“Зі свого боку, ми, Європа і Франція зокрема, і в подальшому будемо поряд, щоб надавати вам допомогу і підтримку. Дякую усім вам і вдачі”, – зазначила посол.

Нагадаємо, Ізабель Дюмон очолила дипломатичну місію Франції в Україні у вересні 2015 року.

Джерело: www.112.ua

Close