Новини України та світу

Посаду бізнес-омбудсмена після Шемети займе член польського парламенту

Свенчицький приступить до роботи вже цієї осені

Джерело: 112.ua

Посаду бізнес-омбудсмена після Шемети займе член польського парламенту

Нинішній член польського парламенту Марчін Свенчицький займе посаду бізнес-омбудсмена восени поточного року замість Альгірдаса Шемети. Про це повідомив Шемета на прес-конференції в Києві, передає “Інтерфакс-Україна”.

“Вчора на засіданні ради (бізнес-омбудсмена, РБО, – ред.) була затверджена кандидатура майбутнього бізнес-омбудсмена України пана Марчіна Свенчицького, нинішнього члена польського парламенту, колишнього мера Варшави, а також колишнього міністра міжнародних економічних відносин в першому уряді Тадеуша Мазовецького,” – сказав Шемета.

Як повідомляється, Свенчицький приступить до роботи вже цієї осені.

У лютому бізнес-омбудсмен Альгірдас Шемета повідомив про своє рішення не продовжувати контракт, який закінчувався в травні 2019 року, проте потім погодився залишитися на посаді до жовтня.

Раду бізнес-омбудсмена Кабінет міністрів утворив в грудні 2014 року. Вона створений з метою метою забезпечення прозорості діяльності органів державної влади. Згідно з положенням, рада бізнес-омбудсмена є постійно діючим консультативно-дорадчим органом Кабінету міністрів України. До складу ради входять: бізнес-омбудсмен; два заступники бізнес-омбудсмена; працівники, яких рада може у відповідності з її потребами наймати на роботу згідно з регламентом.

Джерело: www.112.ua

Close