Новини України та світу

Портнов: Такі, як Вакарчук, не можуть бути носіями депутатського мандата
Такі люди, як глава фракції “Голос” і народний депутат Святослав Вакарчук, не можуть бути носіями депутатського мандата з-за несплати податків. Про це заявив юрист Андрій Портнов в ефірі телеканалу “112 Україна”.

“Я не Робін Гуд, щодо всіх передавати інформацію в правоохоронні органи не має сенсу, тому що я вважаю, що те, що зробив Вакарчук має більше моральне й етичне, ніж кримінальна. Хоча кримінальну, без сумніву, теж. Чому я так вчиняю за Вакарчука? Нещодавно Я виявив, що він більше всіх морализаторствует на тему армії і оборони, він претендує постійно морального лідера нації, він намагається імплементувати особливу моральність в суспільстві, куди балотується весь час, якісь високі тези говорить, а в зв’язку з цим такий чоловік повинен сам виходити з вищої моралі”, – зазначив він.

Юрист розповів, що проаналізував відкриті дані про кількість концертів Вакарчука на рік.

“Я проаналізував навіть з відкритих джерел, це соціальні мережі, Вікіпедія, сайт “Океану Ельзи”, самого Вакарчука, і подивився, скільки концертів давав фігурант у рік. Виявилася іноді це були концерти в РФ, США, Німеччини, іноді це 90-100 концертів на рік, плюс 10-15-20 корпоративів, кожен з яких оцінюється приблизно 100 тис. дол. кожен.

Більш того, Вакарчук випускав альбоми, я опублікував їх назви, вони розходилися сотнями тисяч дисків у продажу, і виявилося, що в 1999 році Вакарчук заплатив нуль податків, а в 2000-му 300 грн, в 2001 році, по-моєму, 340 грн, а потім десь 90 грн. Наприклад, в 2013 році, коли такі, як Вакарчук, Порошенко повчали всіх, розповідали, що в 2013 році тодішня влада готується віддати Росії свої території і спеціально послаблювала армію, так от я сьогодні показав, хто послаблював армію, не плативши на неї податки. Тому що не платити податки – це фактично красти в українській армії. Так ось в 2013 році він заплатив близько 8000 дол. у рік, провівши сотню концертів, в 2014 році – 8500 дол. У 2014 році Вакарчук також в день Иловайской трагедії, день масову загибель українців, виспівував свої наспіви в Юрмалі для російських артистів та російської публіки, латвійською та російською. І він це забув задекларувати, все, що він там заробив – він теж вкрав”, – зазначив Портнов.

Він також вважає, що Вакарчук не повинен бути в парламенті, тому що несплата податків – це пряма крадіжка з бюджету.

“Я вважаю, що такі, як Вакарчук не можуть бути носіями депутатського мандата, вони не можуть бути лідерами парламентської фракції, не можуть повчати всіх жити. Тому що несплата податків – це пряма крадіжка з бюджету. Суть моєї діяльності за Вакарчуку – це показати, що він не моральний лідер, він не є ніяким авторитетом для українського суспільства, він крав у армії. Він звичайний злодій – ось вся парадигма”, – додав Портнов.

Раніше Портнов заявляв, що Вакарчук вкрав у армії мільйонні податки, які повинен був заплатить від концертів, корпоративів та продажу дисків та альбомів.

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close