Новини України та світу

Порошенко звинуватив поліцію у “роботі проти нього” під час виборів, Аваков заперечує

За словами міністра внутрішніх справ, правоохоронці працювали, щоб забезпечити чесні вибори

Джерело: 112.ua

Порошенко звинуватив поліцію у "роботі проти нього" під час виборів, Аваков заперечує

П’ятий президент України Петро Порошенко звинуватив поліцію у роботі проти себе під час виборів. Про це він сказав в інтерв’ю “Українській правді”.

“Чи можу я сказати, що була робота проти нас? Була. Була робота проти нас поліції. Була робота проти нас організованих груп, на кшталт Шарія, організовані зсередини країни”, – сказав Порошенко, коментуючи попередні результати позачергових парламентських виборів.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що це неправда.

“В інтерв’ю “УП” Порошенко безсовісно бреше, виправдовуючи свою поразку на виборах тим, що проти нього “була робота поліції”. Поліція, як і МВС в цілому не працювали на нього, а працювали на чесні вибори, на Україну!” – написав міністр у Twitter.

Порошенко звинуватив поліцію у "роботі проти нього" під час виборів, Аваков заперечує

Нагадаємо, 26 липня ЦВК опрацювала 100% електронних протоколів по загальнодержавному багатомандатному виборчому округу.

Партія “Слуга народу” набрала 43,16% голосів виборців, наступна за рівнем підтримки – “Опозиційна платформа – За життя” із результатом 13,05%. Третє місце посідає “Батьківщина”, за неї проголосували 8,18% виборців. “Європейська солідарність” Петра Порошенка посіла четверте місце із результатом 8,10%. Насамкінець, партія “Голос” отримала 5,82% голосів.

Джерело: www.112.ua

Close