Новини України та світу

Порошенко: Якщо Кличко захоче приєднатися до “Європейської солідарності” – ми це розглянемо

П’ятий голова держави заявив, що багато чинних міських голів наразі мають “тверду підтримку”

Джерело: 112.ua

Порошенко: Якщо Кличко захоче приєднатися до "Європейської солідарності" - ми це розглянемо

Якщо мер Києва Віталій Кличко захоче приєднатися до “Європейської солідарності”, то політсила залюбки розгляне цю пропозицію. Про це заявив п’ятий голова держави Петро Порошенко в інтерв’ю “Українській правді”.

“Якщо Кличко забажає приєднатися до “Європейської солідарності”, я думаю, що це йому додасть і ми залюбки розглянемо цю пропозицію. Я говорив з ним по телефону, але ми не обговорювали місцеві вибори”, – розповів Петро Порошенко.

Він підкреслив, що багато чинних міських голів, лідерів місцевого самоврядування, лідерів об’єднаних територіальних громад мають стійку підтримку.

“Ми будемо визначатися, кого з цих лідерів будемо підтримувати. Але я буду підтримувати Україну і я буду підтримувати “Європейську солідарність””, – зазначив лідер політсили.

Місцеві вибори в Україні за планом мають відбутися восени 2020 року. Раніше, між першим і другим туром президентських виборів Петро Порошенко заявляв, що місцеві вибори в Україні необхідно провести не пізніше березня 2020 року.

Нагадаємо, в день виборів 21 липня президент України Володимир Зеленський згадав про місцеві вибори і закликав “не розслаблятися”.

Через кілька днів очільник партії “Слуга народу” Дмитро Разумков висловив думку, що місцеві вибори відбудуться в Україні у 2020 році.

Джерело: www.112.ua