Новини України та світу

Порошенко викликаний до суду у справі про захист честі і гідності за позовом Портнова

Судове засідання призначено на 9 вересня, на 17:00

Джерело: 112.ua

Порошенко викликаний до суду у справі про захист честі і гідності за позовом Портнова

Печерський районний суд Києва викликає п’ятого президента України Петра Порошенка у справі про захист честі і гідності, за позовом юриста Андрія Портнова. Про це стало відомо з повідомлення Портнова, яке він опублікував у своєму Telegram-каналі, із посиланням на текст документа суду.

“Печерський районний суд Києва викликає на судове засідання щодо розгляду цивільної справи №757/43705/19ц за позовом Портнова Андрія Володимировича до Порошенка Петра Олексійовича, політичної партії “Європейська солідарність”, Товариства з обмеженою відповідальністю “Телеканал Прямий” про захист честі, гідності та ділової репутації”, – йдеться у повістці суду.

Порошенко викликаний до суду у справі про захист честі і гідності за позовом Портнова

Судове засідання призначене на 9 вересня, на 17:00 годину, за адресою м. Київ, вул. Володимирська, 15.

Новини за темою: Суд Києва зобов’язав НАБУ відкрити справу проти Порошенка і Клімкіна

16 серпня повідомлялося, що Портнов подав до Печерського районного суду Києва позов до п’ятого президента України Петра Порошенка, його партії “Європейська солідарність”, а також телеканалу “Прямий” про захист честі і гідності.

Новини за темою: ДБР відкрило нове провадження проти Порошенка, – Портнов

У своїй позовній заяві Портнов вимагав спростувати недостовірну інформацію про нього, озвучену Порошенком і розміщену на сайтах його партії “Європейська солідарність” і телеканалу “Прямий”.

Йдеться про заяву Порошенка, в якій він стверджував наступне: “матеріали “справи моряків”, незважаючи на таємницю слідства, були передані ДБР пану Портнову, який потім передав цю інформацію Російській Федерації, а саме постійному представнику РФ в ООН Василю Небензі”.

Портнов наголосив, що дана інформація ображає його честь і гідність, а також завдає шкоди діловій репутації.

Джерело: www.112.ua