Новини України та світу

Порошенко в першому виступі в якості депутата IX скликання: Неупереджене розслідування є ознакою євроатлантичної інтеграції

Порошенко заявив, що рівність всіх перед законом є ознакою європейської та євроатлантичної інтеграції

Джерело: 112.ua

Порошенко в першому виступі в якості депутата IX скликання: Неупереджене розслідування є ознакою євроатлантичної інтеграції

Екс-президент України Петро Порошенко заявив, що рівність всіх перед законом та неупереджене розслідування є ознакою європейської та євроатлантичної інтеграції. Про це він заявив на засіданні новообраної Верховної Ради, яке транслювали в ефірі “112 Україна”, під час обговорення кандидатури Руслана Рябошапки на посаду генерального прокурора України. 

“Буде обраний, генпрокурор, у нього, до речі, немає слідства, я так розумію, але є правоохоронні органи і неупереджене якісне розслідування, рівність усіх перед законом, верховенство права є ознакою європейської і євроатлантичної інтеграції. І ми всі декларуємо, що наша мета саме такий напрямок розвитку країни”, – сказав Петро Порошенко. 

Також він додав, що не хоче, аби у залі Верховної Ради не “звучали голослівні, бездоказові звинувачення”. 

“Я хочу наголосити, що у нас всі правоохоронні органи мають усі підстави для проведення неупередженого розслідування. По КУ людина не може бути звинувачена інакше, як за рішенням суду. Я прошу з самого початку, щоб ми прибрали цю ганебну традицію”, – сказав Петро Порошенко. 

Верховна Рада надала згоду на призначення Руслана Рябошапки на посаду генпрокурора України, ухваливши проект постанови № 1019.

Варто зазначити, Верховна Рада IX скликання надала згоду на звільнення Юрія Луценка з посади генпрокурора України. Нардепи ухвалили відповідний проект постанови № 1018, поданий президентом.

Нагадаємо, 29 серпня Юрій Луценко написав заяву про відставку з посади голови Генеральної прокуратури.

Як відомо, він обіймав посаду очільника Генпрокуратури з травня 2016 року.

Джерело: www.112.ua