Новини України та світу

Порошенко призначив нагороду до 3 млн грн за надання достовірної інформації про замовника і виконавців замахів на життя і майно Гонтаревої

Він також зазначив, що коло осіб, на яких падають підозри, не таке вже й широке

Джерело: 112.ua

Порошенко призначив нагороду до 3 млн грн за надання достовірної інформації про замовника і виконавців замахів на життя і майно Гонтаревої

Народний депутат, п’ятий президент України Петро Порошенко заявив, що вирішив призначити винагороду в розмірі до 3 млн грн особам, які нададуть достовірну інформацію щодо замовника і виконавців замахів на життя і майно екс-глави українського Нацбанку Валерії Гонтаревої.

Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

“Щоб не дати не дуже активному слідству ніяких шансів на бездіяльність, прийняв рішення призначити винагороду до трьох мільйонів гривень. Це – тим, хто надасть достовірну інформацію щодо замовника і виконавців замахів на життя і майно Валерії Гонтаревої, яка дозволить залучити винних до відповідальності”, – написав Порошенко.

Він також зазначив, що коло осіб, на яких падають підозри, не таке вже й широке.

“Пальцем ткнеш – і потрапиш. Але дуже важливо легальним способом встановити і покарати злочинців. Щоб все було по закону”, – зазначив Порошенко.

Як повідомлялося, в кінці серпня Гонтарева заявила, що в Лондоні її збив автомобіль, вона була госпіталізована і прооперована.

Новини за темою: Гонтарева: Я не буду перетинати кордону України, у мене там немає вже нічого

На початку вересня вона поінформувала, що машину її невістки облили бензином і спалили в центрі Києва.

Вранці 17 вересня Гонтарева повідомила, що її будинок сім’ї в с. Гореничі Києво-Святошинського району Київської області був спалений в результаті підпалу.

Джерело: www.112.ua