Новини України та світу

Порошенко переконаний, що витік інформації з ДБР відбувається через Трубу і Богдана

Він також висловив позицію, що наразі “ДБР має такі точки, на які Офіс президента може натиснути”

Джерело: 112.ua

Порошенко переконаний, що витік інформації з ДБР відбувається через Трубу і Богдана

П’ятий президент України Петро Порошенко переконаний, що внутрішні дані Державного бюро розслідувань очільник відомства Роман Труба розповідає керівнику Офісу президента Андрію Богдану, а той – екс-заступникe голови адміністрації президента Андрію Портнову.

Таку позицію колишній голова держави висловив в інтерв’ю “Українській правді”.

“Мені вчора чітко наголосили, що нічого вони не розкривали. Що вони проводять службове розслідування вже місяць, бо вони не знають, яким чином це до пана Портнова потрапляє. Я сказав: “Ваш директор має доступ?” Він каже: “Так, має”. Я йому кажу: “Це незаконно”. Але пан директор передає це пану Богдану, з яким вони постійно спілкуються. А пан Богдан передає це пану Портнову”, – заявив Порошенко.

Він також висловив переконання, що на даний момент “керівництво ДБР має такі точки, на які Офіс президента може натиснути”.

Новини за темою: Дев’ять справ і один президент: Чи відправлять Порошенка за грати?

17 липня Петро Порошенко не зміг прийти на допит в ГБР, так як проводив передвиборчу агітацію. Директор ДБР Роман Труба зазначив, що в Держбюро готові піти назустріч і в наступний раз викликати п’ятого главу держави після 21 липня.

Через деякий час стало відомо, що Порошенко викликали на допит 25 липня.

Врешті Порошенко прийшов на допит до ДБР 25 липня попри те, що його перенесли на 8 серпня.

Зазначимо, що водночас у відповідь на інформаційний запит 112.ua в ДБР повідомили, що станом на 22 липня в Єдиний реєстр досудових розслідувань слідчими бюро внесено 11 кримінальних справ щодо можливого вчинення кримінальних правопорушень Петром Порошенком.

Джерело: www.112.ua