Новини України та світу

Понад 200 світових брендів взуття просять Трампа не вводити мита на товари з Китаю

У тому числі Adidas, Converse, Crocs і Nike

Джерело: 112.ua

Понад 200 світових брендів взуття просять Трампа не вводити мита на товари з Китаю

Понад 200 світових брендів взуття направили лист президентові США Дональду Трампу з проханням скасувати нові мита на товари з Китаю, які повинні ввійти в силу 1 вересня. Про це повідомляє CNN.

Лист підписали як і великі бренди, так і дрібні незалежні взуттєві магазини. Своє звернення вони відправили міністру фінансів Стівену Мнучину та іншим високопоставленим чиновникам, які беруть участь у торговельних переговорах в Китаї.

В керівництвах брендів впевнені, що тарифи діють як приховані податки, що сплачуються американськими фізичними особами та сім’ями.

Президент Асоціації дистриб’юторів і роздрібних продавців взуття США Метт Священик висловив сподівання на розуміння Трампа і на те, що він все-таки  припинить торгову війну.

Нагадаємо, 24 серпня президент США Дональд Трамп заявив, що США підвищать мита на товари з Китаю з вересня та однієї групи товарів, і з жовтня – для іншої, на 5 відсотків. 

Так, товари на суму 250 млрд доларів, який за планом з 1 жовтня повинні були оподатковуватися митом на рівні 25%, тепер складуть 30%. А товари на суму 300 млрд доларів, мита на які повинні били з 1 вересня становитиме 10%, підвищаться до 15%.

Джерело: www.112.ua