Новини України та світу

Помер відомий український флейтист і педагог Володимир Турбовський

Музикантові було 77 років, про причини смерті не повідомляється

Джерело: 112.ua

Помер відомий український флейтист і педагог Володимир Турбовський

Вчора, 28 серпня, на 78 році життя помер відомий український флейтист і педагог Володимир Кирилович Турбовський. Про це повідомляється на сайті Національної опери України.

Наголошується, що 57 років свого творчого життя він віддав виконавству, спочатку як артист оркестру Київського ТЮГу, ансамблю “Балет на льоду”, драмтеатру ім. І. Франка, а з 1980 – оркестру Національної опери.

“Можна з упевненістю сказати – не було такої вистави в репертуарі театру, в якій би не звучала чарівна та віртуозна флейта Володимира Турбовського. Не випадково він завжди привозив із всеукраїнських, всесоюзних і міжнародних конкурсів високі лауреатські відзнаки”, – йдеться в повідомленні.

Помер відомий український флейтист і педагог Володимир Турбовський

Гру в оркестрах Турбовський поєднував з педагогічною роботою. Понад 90 його студентів і учнів отримали 123 нагороди на престижних конкурсах.

“Це яскраво свідчить, що Володимир Кирилович сформував і залишив чудову виконавську школу, а його численні учні будуть чарувати блискучою майстерністю і виразною грою на флейті наступні покоління меломанів”, – зазначили в театрі.

Прощання з Володимиром Турбовским відбудеться 31 серпня об 11-00 в фойє Національної опери.

Джерело: www.112.ua