Новини України та світу

Помер відомий російський журналіст Сергій Доренко після страшної ДТП

Помер відомий російський журналіст Сергій Доренко після страшної ДТП

У Москві помер головний редактор радіостанції “Говорить Москва” Сергій Доренко. Напередодні 59-річний журналіст впав з мотоцикла в центрі міста. У лікарні чоловік пережив клінічну смерть і помер не приходячи до тями.

Як пише ТАСС, 9 травня Доренко не впорався з керуванням і потрапив в аварію через проблеми зі здоров’ям.

“Доренко їхав на мотоциклі по центру міста, йому стало погано з серцем і він впав. Перехожі викликали швидку, але лікарі врятувати його не змогли”, – сказав співрозмовник агентства.

Помер відомий російський журналіст Сергій Доренко після страшної ДТП

Коли лікарі приїхали на місце ДТП, журналіст вже був без свідомості і перебував у стані клінічної смерті. Лікарі більш, ніж годину намагалися реанімувати його, але так і не змогли.

Хто такий Сергій Доренко? Відомий російський теле- радіожурналіст. З 1996 по 2000 рік був ведучим інформаційних програм “Час” і “Авторська програма Сергія Доренка” на каналі ОРТ. З 2014 року – головний редактор радіостанції “Говорить Москва”. Також Доренко був радіоведучим і головним редактором станції “Російська служба новин”.

Він відомий своїми критичними коментарями, а також опозицією до президента Росії Володимира Путіна. Був одним з небагатьох російських журналістів, які підтримали Помаранчеву революцію в Україні 2004 року. Проте, зараз Доренко активно підтримує політику Путіна щодо України.

Також, журналіст включений до списку санкцій України за антиукраїнську ксенофобську позицію щодо війни на Донбасі та незаконної анексії Криму Росією.

Джерело Телеканал новини «24»
09.05.2019