Новини України та світу

Польща підтримує обмін полоненими між Україною та Росією, – Дуда

За словами Дуди, обмін полоненими повинен допомогти в закінченні конфлікту між Україною та Російською Федерацією та відновленні миру

Джерело: 112.ua

Польща підтримує обмін полоненими між Україною та Росією, - Дуда

Польща підтримує обмін полоненими між Україною та Росією та вважає це важливим моментом для повернення миру в Україні. Про це заявив президент Польщі Анджей Дуда під час спільної прес-конференції з українським президентом Володимиром Зеленським у Варшаві, передає “РБК-Украина”.

За словами Дуди, обмін полоненими повинен допомогти в закінченні конфлікту між Україною та Російською Федерацією та відновленні миру.

“Пан президент (Зеленський, – ред.) повідомив мене, що повернулись до роботи в нормандському форматі; що в найближчий час відбудеться зустріч радників, а в половині місяця сподівається, що відбудеться зустріч на рівні лідерів держав. Він мені сказав, що провів розмову з президентом Путіним, щоб полонені могли повернутись додому. Це був би важливий момент для повернення миру в Україну і закінчення російсько-українського конфлікту”, – заявив Дуда.

Нагадаємо, що раніше ЗМІ повідомляли, що Росія і Україна домовилися про обмін “33 на 33”. Президент України Володимир Зеленський заявив, що сподівається на “перші результати” по обміну утримуваними особами між Україною і Росією найближчим часом.

Пізніше прес-секретар колишнього генпрокурора України Лариса Сарган повідомила про нібито обмін “35 на 35”.

Джерело: www.112.ua