Новини України та світу

Поліція затримала організаторів схеми перереєстрації арештованого майна

Правопорушники, інфікуючи вірусами комп’ютери нотаріусів та держслужбовців, які незаконно втручалися в роботу державних реєстрів

Джерело: 112.ua

Поліція затримала організаторів схеми перереєстрації арештованого майна

Працівники Департаменту кіберполіції спільно зі слідчими Головного слідчого управління Нацполіції України та СБУ затримали організаторів масштабної схеми перереєстрації арештованого майна. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції.

“Учасники злочинного угруповання, інфікуючи вірусами комп’ютери нотаріусів та державних службовців, які незаконно втручалися в роботу державних реєстрів та переоформляли права власності на нерухомість на користь третіх осіб”, – сказано в повідомленні.

Також у поліції розповіли, що сам вірус призначався для прихованого віддаленого несанкціонованого втручання в роботу комп’ютерів.  Для конспірації своїх дій, зловмисники проводили всі протиправні дії в лісосмузі, неподалік від міста Києва.

Правоохоронці встановили, що таку злочинну схему організував колишній співробітник Державної виконавчої служби. Група працювала протягом останніх чотирьох років. До її складу входили ще п’ять громадян України.

Всім учасникам злочинної організації оголошено про підозру. Двоє з них затримані в порядку ст. 208 КПК України. До суду направлено клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою. Учасникам групи загрожує до 12 років ув’язнення.

Раніше повідомлялося, що у Києві Нацполиция затримала організаторів замовних мітингів. Організаторами виявилися двоє місцевих жителів. За інформацією Нацполіції, суми за власний мітинг коливалися від 20 до 30 тисяч гривень, в залежності від кількості учасників і виготовленої агітпродукції.

Джерело: www.112.ua