Новини України та світу

Погребинський: У Зеленського є головний інтерес – допомога з траншем МВФ

Погребинський: У Зеленського є головний інтерес – допомога з траншем МВФ

У президента Володимира Зеленського є головний інтерес до своєму американському колезі Дональду Трампу – неможливість виплатити боргу України. Про це заявив політолог Михайло Погребинський в ефірі телеканалу “112”.

Джерело: 112.ua

“Я думаю, що у Зеленського є головний інтерес, пов’язаний, я думаю, йому повинні були це пояснити, з тим критичним становищем, що виявляється – неможливість виплати боргу. Тобто – “команда Трампа, подействуй, будь ласка, на МВФ, щоб вони закрили очі на їхні вимоги, які я виконати не можу, але без відповідного траншу я точно не зможу вижити, тому допоможи”, – сказав він.

У той же час політолог вважає, що це може бути і потрібно насправді зараз Україні.

“Це, може бути, те, що нам насправді потрібно. Я сподіваюся, що так і буде – що ми отримаємо транш і не виконаємо вимоги МВФ. Мені здається, що Гончарук, коли каже, треба до кінця року відкрити ринок землі – він думає, що отримаємо гроші, а потім не відкриємо”, – додав Погребинський.

Раніше Погребинський заявляв, що якщо до кінця поточного року скасують мораторій на продаж землі, серед бізнесу почнеться “війна”, яку повинен буде вирішити тлумачний прем’єр-міністр.

Джерело: www.112.ua

Close