Новини України та світу

Погребинський: У Кличка немає шансів переобратися мером Києва

Погребинський: У Кличка немає шансів переобратися мером Києва

Політолог Михайло Погребинський в ефірі телеканалу “112 Україна” прокоментував зустріч мера Києва Віталія Кличка з радником американського президента Рудольфом Джуліані.

Джерело: 112.ua

“Я розумію, що в чомусь вони близькі, мені здається, по, може бути, життєвому досвіду. У всякому разі, таке враження справляє Джуліані, теж був мером величезного міста. Йому хочеться думати, що такий чудовий боксер був успішним мером в Києві. Нехай він розкаже киянам, адже невипадково з початку конфлікту мер Києва сказав, що ми повинні зберегти місцеве самоврядування, тому якщо ви щось хочете змінити, давайте запитаємо у киян. Сказав і через деякий час затихло все, мабуть, провели відповідне опитування. Крім того, він подивився на результати, що в усіх округах Києва перемогла команда Зе. Напевно, йому пояснили, що немає жодних сумнівів у тому, що він програє вибори, і він перестав згадувати про проведення виборів. Потім почав говорити, що вибори проводити не можна, треба, коли покладено – восени наступного року”, – сказав політолог.

На його думку, зараз у Кличка немає жодних шансів переобратися мером. “Тому зараз шанси у Кличка переобратися мером ніяких. Якийсь дуже жорсткий наїзд з боку Офісу президента був, занадто круто на нього наїхав, але, мабуть, була якась передісторія, що не дозволила зберегти обличчя, і він пішов ва-банк. Не знаю, чим вся ця історія закінчиться, мені здається, що функція глави адміністрації, в тому числі київської, призначити його прерогатива президента. Новий президент – новий глава адміністрації. Законом не суперечить? Не суперечить”, – додав Погребинський.

Зазначимо, екс-міністр економіки Віктор Суслов вважає, що якщо Кличко отримає підтримку від керівництва США, то, найімовірніше, він зуміє залишитися главою КМДА. 

Джерело: www.112.ua