Новини України та світу

Погодін: У 52 окрузі фіксується тотальна бездіяльність правоохоронних органів

Погодін: У 52 окрузі фіксується тотальна бездіяльність правоохоронних органів

52 виборчому окрузі з центром у Торецке нашим штабом фіксується тотальна бездіяльність представників правоохоронних органів. Про це заявив кандидат в народні депутати по 52 округу від партії “Опозиційна платформа ‒ За життя” Олег Погодін.

Джерело: 112.ua

За його словами, 19 липня виборчим штабом було зареєстровано низку заяв в правоохоронні органи про спроби підготовки в населених пунктах, які входять у 52 округ, масового підкупу виборців.

“Нам відомі навіть прізвища та імена тих організаторів, які готували так звану сітку, по якій потім людям масово роздавали гроші. Тим самим здійснюючи кримінальний злочин. Навіть зараз ми продовжуємо фіксувати факти видачі грошей за голосування 21 липня на користь кандидата Євгена Яковенко. Але поліція, на жаль, продовжує діяти, слідчі дії не проводяться”, – цитує Погодіна прес-служба партії.

За його словами, Донецький обласний окружний адміністративний суд розглядає позови абсолютно поверхнево.

“Колегії суддів блискавично виносять свої рішення, буквально за 15-20 хвилин, при цьому копіюються цілі абзаци з попередніх рішень за іншими нашими позовами. Це ще раз доводить абсолютну залежність судової системи, заангажованість суддів”, – сказав Олег Погодін.

Він також повідомив, що його штаб уже звернувся з апеляцією до суду вищої інстанції в Краматорську.

“Ми сподіваємося на справедливе рішення і захист голосів виборців 52 округу. На даний момент для мене, як кандидата в нардепи, це найголовніше”, – підкреслив Погодін.

Нагадаємо, в день виборів, 21 липня, 52 окрузі зафіксовано понад 500 фактів порушень – масові вкидання бюлетенів, мінування ділянок, “каруселі”, пошкоджені коробки з бюлетенями, затягування процедури підрахунку голосів, переписані по кілька разів протоколи дільничних виборчих комісій.

Джерело: www.112.ua

Close