Новини України та світу

Погодін, Третьяков і Коновалюк звернулися до Зеленському з вимогою відреагувати на фальсифікації в окрузі 52

Погодін, Третьяков і Коновалюк звернулися до Зеленському з вимогою відреагувати на фальсифікації в окрузі 52

Кандидати в народні депутати України Олег Погодін, Сергій Третьяков, Валерій Коновалюк звернулися до президента Володимиру Зеленському з приводу фальсифікацій ев 52 окрузі. Про це повідомляє прес-служба партії “Опозиційна платформа – За життя”.

Джерело: 112.ua

“Ми, як кандидати в народні депутати України, офіційно звертаємося до Президента Володимиру Зеленському як главі держави, гаранту Конституції, прав і свобод людини і громадянина. Вважаємо, що Ви отримали досить велику підтримку від народу України і також повинні звернути увагу на ситуацію в 52 окрузі з центром у Торецке, де люди змушені виживати в прифронтовій зоні. Просимо Вас приєднатися до боротьби за чесні вибори, за те, щоб у людей 52 округу не вкрали їхні голоси”, – заявили кандидати в народні депутати по 52 округу.

Також кандидати в нардепи наголосили, що вчора, 27 липня, ЦВК надіслала в Донецький обласний окружний адміністративний суд документи, які свідчать про те, що з 12 ділянок, на яких повинен був здійснитися перерахунок голосів, у результаті перерахували тільки на одному. Тим самим, окружна виборча комісія грубо порушила своє ж раніше винесену постанову про перерахунок голосів на 12 дільницях”, – йдеться у документі.

Учасники виборчого процесу також додали, що на даний момент їх виборчими штабами продовжує фіксуватися тотальну бездіяльність правоохоронних органів, системні порушення виборчого законодавства членами окружної виборчої комісії.

“Масштаби фальсифікацій були настільки вражаючими, що тепер дуже складно встановити справжні результати виборів, захистити голоси людей”, – підкреслили у своєму зверненні до президента України кандидати в народні депутати по 52 округу.

Нагадаємо, в день виборів, 21 липня, у 52-му окрузі було зафіксовано понад 500 фактів порушень – масові вкидання бюлетенів, мінування ділянок, “каруселі”, пошкоджені коробки з бюлетенями, затягування процедури підрахунку голосів, переписані по кілька разів протоколи дільничних виборчих комісій.

Джерело: www.112.ua

Close