Новини України та світу

Пісня українського проекту Cape Cod стала саундтреком перезапуску серіалу “Беверлі-Хіллз, 90210”

Композиція Sunsay була записана спільно з ірландським співаком Річардом Фаррелом і увійшла на альбом Echoes

Джерело: 112.ua

Пісня українського проекту Cape Cod стала саундтреком перезапуску серіалу "Беверлі-Хіллз, 90210"

На каналі FOX вийшла заключна серія перезапуску популярного серіалу “Беверлі-Хіллз, 90210”, у якому прозвучала пісня Sunsay українського електронного проекту Cape Cod. Про це на своїй сторінці в Instagram повідомив засновник проекту Максим Сикаленко.

“Важко словами описати те безмежне почуття чистої ейфорії, коли написана тобою пісня раптово опиняється в одному з найголовніших і важливих серіалів твоєї юності. Це до того, що в п’ятницю вийшла остання серія нового Беверлі Хіллз 90210, де пролунав трек Sunsay з альбому Echoes”, – написав музикант. 

 

 
 

 
 

Показати цю публікацію в Instagram

 

 
 
 

 
 

 
 
 

Важко словами описати те безмежне почуття чистої ейфорії, коли написана тобою пісня раптово опиняється в одному з найголовніших і важливих серіалів твоєї юності. Це до того, що в п’ятницю вийшла остання серія стартував знову Беверлі Хіллс 90210, де пролунав трек “Sunsay” з альбому Echoes. ⠀ Будучи тінейджером 90-х, я вже в цьому віці виявляв трендхопперские здібності і екіпірував себе всім мерчем 90210, який можна було закапчить у районах ринків Юність і Троєщина. У хід йшло все – блокноти, зошити, щоденники, пенали і вишенька на торті – священний рюкзак. Так можна було хоч і в мріях, але стати ближче до героїв серіалу, яких ти подумки зараховував до своїх друзями і приятелями. Тому що саме з ними ти проводив час між школою і домашніми завданнями. Якщо порівнювати це з наступними поколіннями, то 90201 був чимось на зразок Skins для покоління 00-х і Ейфорією для 10-х. ⠀ Тому, коли як грім серед ясного неба прилетіла новина про те, що продюсерський склад серіалу взяв “Sunsay” в якості трек до серіалу, після 5 хвилин адреналінової ейфорії пішов цілий океан внутрішнього тепла і усвідомлення що все тут відбувається не просто так. New faces and dangerous places!

Публікація від Maksym Sikalenko (@cape_cod) 15 Вер 2019 в 11:03 PDT

Композиція Sunsay була записана спільно з ірландським співаком Річардом Фаррелом і увійшла в альбом Echoes 2018 року.

Cape Cod – електронний проект київського саунд-продюсера та музиканта Максима Сикаленко. Раніше, Джамала презентувала пісню “Крок”, записану з Cape Cod.

Нагадаємо, новий сезон “Беверлі-Хіллз, 90210” є своєрідним продовженням культового шоу дев’яностих. У проекті задіяні всі актори оригінального складу, крім Люка Перрі (Ділан Маккей), який помер у березні цього року.

Перша серія перезапуску популярного в 1990 роки молодіжного серіалу “Беверлі-Хіллз, 90210”, прем’єра якого відбулася 7 серпня, стала самим високорейтинговим літнім дебютом на американському телебаченні за останні два роки.

Прем’єра оригінального серіалу на каналі Fox відбулася в жовтні 1990 року, а останній епізод вийшов в травні 2000 року. У серіалі піднімалися реальні проблеми американської молоді, які, втім, були близькі підліткам і студентам з різних країн: нерозділене перше кохання, зрада, насильство в сім’ї, алкоголізм, рання вагітність та ін.

Джерело: www.112.ua

Close