Новини України та світу

Підприємці, які не займаються продажем палива, у шоці від того, що потрібно отримувати ліцензію на його зберігання, – Ляпіна

Постанова Кабінету Міністрів, що передбачає необхідність отримання підприємцями ліцензії на зберігання палива – абсурдне явище, що викликає шок у бізнесменів, які взагалі не займаються продажами палива, а використовують його лише у власних виробничих цілях.

Джерело: 112.ua

Про це заявила голова Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна в ефірі 24 каналу.

“Логічно, що ця ліцензія не потрібна. А ті, хто потрапив у ситуацію, коли вони взагалі просто користуються машинами, механізмами, які вживають пальне, взагалі просто в шоці, тому що це просто абсурдне явище. Ми сподіваємося, що, по-перше, найближчим часом зберуться народні депутати, ми будемо до них звертатися, щоб це впорядкувати”, – заявила Ляпіна.

При цьому, за словами Ляпіної, у Києві був випадок, коли будівельна компанія намагалася отримати цю ліцензію, але не змогла цього зробити. “Вони придбали це паливо для власних потреб, вони вже сплатили свій акцизний податок і вони зберігали паливо для власних потреб, але прочитавши закон ці дуже законослухняні люди перелякалися, написали заяву, щоб отримати ліцензію на це саме зберігання пального. В результаті декількох місяців епопеї, вони не змогли отримати цю ліцензію з однієї простої причини – у них немає необхідних документів на майданчик, на якій знаходяться ці невеликі ємності для зберігання пального. А документи потрібні такі, як на велику нафтобазу”, – заявила Ляпіна.

При цьому, за словами глави ДРС, законом передбачено, що, починаючи з нового року за відсутність ліцензії на зберігання палива підприємців штрафуватимуть.

При цьому, законом про ліцензування вказується, що ліцензії мають видаватися тільки суб’єктам, які виконують відповідний вид діяльності.

Джерело: www.112.ua