Новини України та світу

Підприємці, які не займаються продажем палива, мають отримувати ліцензію на його зберігання

Підприємці, які не займаються продажем палива, мають отримувати ліцензію на його зберігання

Постанова Кабінету Міністрів, що передбачає необхідність отримання підприємцями ліцензії на зберігання палива – абсурдне явище, що викликає шок у бізнесменів, які взагалі не займаються продажами палива, а використовують його виключно у власних виробничих цілях.

Про це заявила глава Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна в ефірі 24 каналу.

“Логічно, що ця ліцензія не потрібна. А ті, хто потрапив у ситуацію, коли вони взагалі просто користуються машинами, механізмами, які вживають пальне, взагалі просто в шоці, тому що це абсурдне явище. Ми сподіваємося, що, по-перше, найближчим часом зберуться народні депутати, ми будемо до них звертатися, щоб це впорядкувати”, – заявила Ляпіна.

При цьому, за словами Ляпіної, в Києві був випадок, коли будівельна компанія намагалася отримати дану ліцензію, але не змогла цього зробити.

“Вони придбали це паливо для власних потреб, вони вже сплатили свій податок акцизний і вони зберігали паливо для власних потреб, але прочитавши закон ці дуже законослухняні люди перелякалися, написали заяву, щоб отримати ліцензію на цей самий зберігання пального. В результаті, декілька місяців епопеї, вони не змогли отримати цю ліцензію з однієї простої причини – у них немає необхідних документів на майданчик, на якому знаходяться ці невеликі ємності для зберігання пального. А документи потрібні такі, як на велику нафтобазу”, – заявила Ляпіна.

При цьому, за словами глави ДРС, законом передбачено, що, починаючи з нового року за відсутність ліцензії на зберігання палива підприємців штрафуватимуть.

При цьому законом про ліцензування вказується, що ліцензії повинні видаватися тільки суб’єктам, які виконують відповідний вид діяльності.

Джерело Телеканал новини «24»
16.08.2019