Новини України та світу

Підозри суддям Окружного адмінсуду Києва сьогодні надійшли на підпис до заступника голови ГПУ, – Сарган

Підписати документи має новий заступник генпрокурора Сергій Кізь

Джерело: 112.ua

Підозри суддям Окружного адмінсуду Києва сьогодні надійшли на підпис до заступника голови ГПУ, - Сарган

Підозри суддям Окружного адмінсуду Києва надійшли на підпис заступнику голови ГПУ сьогодні вранці. Про це повідомила прес-секретар генпрокурора України Лариса Сарган у Facebook.

“Лише о 10:55 понеділка, 29.07.19, підозри на суддів ОАСК надійшли на підпис до заступника генпрокурора, – написала Лариса Сарган.

Підозри суддям Окружного адмінсуду Києва сьогодні надійшли на підпис до заступника голови ГПУ, - Сарган

Нагадаємо, 26 липня детективи НАБУ та представники управління спецрозслідувань ГПУ прийшли з обшуками в Окружний адмінсуд Києва.

Керівництво і чотирьох суддів Окружного адміністративного суду Києва (ОАСК) підозрюють у причетності до призначення і звільнення кадрів у Вищій кваліфікаційній комісії суддів (ВККС) “у ручному режимі”, хоча офіційно проводилися конкурси, повідомив керівник Управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк.

Окрім того, слідство зафіксувало випадки впливу суддів Окружного адміністративного суду Києва (ОАСК) на суддів Конституційного суду України (КС) у рішеннях щодо незаконного збагачення та люстрації, а також впливу на просування законопроектів у Верховній Раді і справи Державного бюро розслідувань (ДБР).

Сергій Горбатюк повідомляв, що станом на неділю 28 липня керівництво ГПУ ще не підписало підозри суддям Окружного адмінсуду Києва.

Джерело: www.112.ua