Новини України та світу

Під час обшуків в Окружному адмінсуді Києва пошкодили сервери, – адвокат

Багатьох адвокатів, що прибули за дорученням своїх клієнтів, значний час не допускали до приміщення суду

Джерело: 112.ua

Під час обшуків в Окружному адмінсуді Києва пошкодили сервери, - адвокат

Під час обшуку в Окружному адміністративному суді Києва, який проводили 26 липня, були пошкоджені сервери. Про це повідомив адвокат Євген Солодко на брифінгу журналістам, трансляцію вів телеканал “112 Україна”.

“У процесі обшуку зазнав певних пошкоджень сервер адміністративного суду, було вилучено адміністративні справи, в яких стороною фігурує Вища кваліфікаційна комісія суддів, було вилучено ще декілька справ”, – заявив Солодко.

Він зазначив, що багатьох адвокатів, що прибули за дорученням своїх клієнтів, значний час не допускали до приміщення суду.

Новини за темою: Підозри суддям Окружного адмінсуду Києва сьогодні надійшли на підпис до заступника голови ГПУ, – Сарган

“Протокол обшуку, коли його оформлювали – ну, це окремий, унікальній юридичний документ, тому що навіть там слідчий забув поставити час проведення обшуку. Ну, взагалі-то, це буквар кримінального процесу, але так сталось. Значну кількість адвокатів, які прибули за дорученням своїх клієнтів, значний час не допускали до приміщення суду, потім всіх запустили, і, звичайно, колеги досить жорстко й рішуче висловили свої зауваження в письмовій формі на протокол цього обшуку”, – заявив Солодко.

Новини за темою: Адвокат Солодко про обшуки в Окружному суді Києва: Це дешевий піар, який не має нічого спільного з кримінальним процесом

Як повідомлялося, 26 липня представники НАБУ і Генпрокуратури прийшли з обшуками в Окружний адмінсуд Києва.

Новини за темою: Керівництво ГПУ ще не підписало підозри суддям Окружного адмінсуду Києва, – Горбатюк

Згодом НАБУ оприлюднило записи розмов ймовірно суддів Окружного адміністративного суду Києва, зокрема голови цього суду Павла Вовка і його заступника Євгена Аблова. Вказані особи фігурують у справі про організацію винесення завідомо неправосудних судових рішень і втручання у діяльність судових органів з метою створення штучних перешкод у роботі Вищої кваліфікаційної комісії суддів. Мета цих дій – уникнення обов’язкового кваліфікаційного оцінювання.

У свою чергу суддя Вовк назвав фальшивкою записи розмов, які опублікувало НАБУ.

Джерело: www.112.ua

Close