Новини України та світу

Петиція проти призупинки роботи британського парламенту набрала понад 1,2 мільйона голосів

Парламент зобов’язаний розглянути петицію та провести дебати з цього питання

Джерело: 112.ua

Петиція проти призупинки роботи британського парламенту набрала понад 1,2 мільйона голосів

Петиція проти призупинки роботи британського парламенту набрала вже понад 1,2 мільйона голосів. Що хвилини петицію підтримують понад півтисячі людей. Дана інформація опублікована на офіційному сайті парламенту Великої Британії. 

“Парламент не повинен припиняти роботу або розпускатися до того моменту, поки дія статті 50-ї (Лісабонського договору – ред.) не буде достатньо продовжена або поки не буде вирішено відмовитися від наміру Великої Британії вийти з ЄС”, – йдеться в повідомленні петиції.

Для розглядання петиції британським парламентом, вона повинна набрати більше 10 тисяч голосів, але депутати мають право не погоджуватися на вимоги, зазначені в петиції. Якщо ж набирається більше 100 тисяч підписів, за правилами, в парламенті повинні відбутися дебати з цього питання.  

Новини за темою: Петиція проти призупинення роботи британським парламентом за день набрала понад 700 тис. голосів

Нагадуємо, що королева Великобританії Єлизавета II затвердила призупинення роботи Палати громад на період з другого тижня вересня до 14 жовтня на прохання прем’єр-міністра Великобританії Бориса Джонсона. ЗМІ повідомляють, що це призведе до втрати кількох днів для засідання на тему запланованого на 31 жовтня виходу Великої Британії з ЄС. Але Джонсон зазначив, що у депутатів буде достатньо часу для обговорення Brexit до і після вирішального саміту лідерів ЄС в Брюсселі 17 жовтня. 

24 червня 2016 року стало відомо, що понад 51% британців на референдумі проголосували за вихід країни з Євросоюзу. Джонсон займає пост прем’єр-міністра Великобританії з 24 липня 2019 року, він неодноразово обіцяв, що країна вийде з ЄС 31 жовтня.      

Джерело: www.112.ua