Новини України та світу

Перший заступник міністра охорони здоров’я втік з брифінгу під час питання про скандал у МОЗ

При цьому Семиволос нічого не сказав присутнім

Джерело: 112.ua

Перший заступник міністра охорони здоров'я втік з брифінгу під час питання про скандал у МОЗ

Перший заступник нової глави МОЗ Андрій Семиволос поспіхом покинув брифінг після незручного питання журналістів про скандал у МОЗ. Відео журналісти опублікували в Facebook.

Так, під час брифінгу журналістка запитала Семиволоса про скандал з “видавлюванням” з Міністерства охорони здоров’я членів команди Уляни Супрун, згортанням реформ і недопуском співробітників на робочі місця. Але Семиволос питання не слухав, натомість заступник глави Моз розмовляв із радником Зоряни Скалецьке Дмитром Раімовим.

Новини за темою: МОЗ планує створити Офіс пацієнта

Навіть не дослухавши питання, перший заступник Скалецьке швидко покинув зал, нічого не пояснюючи присутнім на брифінгу журналістам. Замість нього виправити ситуацію спробував Дмитро Раїмов. Він пояснив незадоволеним журналістам, що Андрій Семиволос має терміново бути присутнім “на нараді” в іншому місці.

Чому про нараді не повідомили заздалегідь, радник міністра не пояснив, замість цього Раїмов фактично вказав журналістам на двері, запропонувавши тим з них, у кого є питання до нього, а не до Семиволосу відповісти на них в приватному порядку “на камеру або диктофон”. І, як і Андрій Семиволос, вийшов із залу.

Нагадаємо, директор директорату стратегічного планування та євроінтеграції в Міністерстві охорони здоров’я України Ірина Литовченко заявила, що директорат виступив з відкритим листом до прем’єр-міністра України Олексію Гончаруку, в якому охарактеризували дії нового керівництва Моз, як загрозу продовження реформи охорони здоров’я в Україні.

Новини за темою: Насамперед займуться опрацюванням порядку реагування на інфекційні спалахи: У МОЗ назвали першочергові завдання

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук у відповідь заявив, що це швидше непорозуміння між людьми, ніж основний конфлікт.

Як повідомлялося, 29 серпня Верховна Рада України затвердила в кріслі глави МОЗ Зоряну Скалецьку. Зоряна Скалецька – фахівець в галузі медичного та фармацевтичного права. Експерт з питань медичної реформи в об’єднанні громадських активістів “Реанімаційний пакет реформ”.

Джерело: www.112.ua

Close