Новини України та світу

Перший день роботи нової Ради: депутати поділилися власними враженнями

Перший день роботи нової Ради: депутати поділилися власними враженнями

Ухвалення у першому читанні законопроекту про зняття недоторканності, призначення Кабміну і нічні голосування. Депутати нової Верховної Ради у соціальних мережах діляться своїми враженнями від першого робочого дня.

Чи не найбільше депутати хваляться своєю причетністю до першого кроку, який зроблено на зустріч зняттю депутатської недоторканності.

Десятиліттями депутатський імунітет був підґрунтям для корупції та перетворився на 5-річний “вхідний квиток” до беззаконня та безкарності. Ми маємо нарешті припинити маніпуляції щодо використання додаткових статусів,
– наголосив новопризначений голова Верховної Ради Дмитро Разумков.

Так само Дмитро Разумков похвалився і своєю новою високою посадою.

Ще одним гучним призначенням стало ухвалення кандидатури Олексія Гончарука на пост Прем’єр-міністра України. Той поспішив повідомити про це своїх підписників, а заодно і подякувати за вітання.

Наймолодший депутат Святослав Юраш у своїй реакції був лаконічним. Він лише подякував за підтримку і пообіцяв про написання історії України, на яку вона заслуговує.

Фото зі свого вже сьомого першого засідання Верховної Ради України похвалилась лідерка “Батьківщини” Юлія Тимошенко.

Депутатка від “Голосу” Наталія Піпа у перший день роботи для себе відкрила, що сесійний зал Ради значно менший і компактнійший, ніж виглядає з екрану.

Святослава Вакарчука вразив початок урочистостей. Лідер “Голосу” поділився у соцмережах світлинами з вшанування загиблих у Іловайській трагедії.

П’ятий президент України Петро Порошенко похвалився своєю причетністю до голосування за зняття депутатської недоторканності у першому читанні.

“Слуга народу” Жан Беленюк нагадав, що він перший темношкірий народний депутат України. Він навіть запустив у соцмережах відповідний хештег.

Галина Янченко пожалілася, що у перший робочий день народним обранцям довелося працювати до другої години ночі.

А ще депутати часто хвалилися підписаними ними присягами на вірність Україні. Наприклад, свою показала віце-спікер нової Ради Олена Кондратюк.


Джерело Телеканал новини «24»
30.08.2019