Новини України та світу

Переговори про нову програму МВФ перебувають в активній фазі, – Кабмін

Місія МВФ під головуванням Рона Ван Родена 12 вересня розпочала свою роботу у Києві

Джерело: 112.ua

Переговори про нову програму МВФ перебувають в активній фазі, - Кабмін

Переговори України з Міжнародним валютним фондом (МВФ) стосовно нової програми співпраці перебувають в активній стадії. Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів.

Зазначається, що місія МВФ під головуванням Рона Ван Родена, яка розпочала свою роботу у Києві 12 вересня, продовжує зустрічі з урядовцями згідно з розкладом.

“Переговори між Україною та МВФ перебувають в активній стадії. На сьогодні залишається чинною 14-місячна програма stand by. Її було розроблено як перехідну програму для сприяння макроекономічній стабільності України в період двох виборів: президентських та парламентських”, – пояснили в Кабміні.

Новини за темою: Кристаліну Георгієву призначили новим головою МВФ

Повідомляється, що за час свого перебування в Києві місія МВФ ознайомилася зі станом справ в Україні, планами уряду на найближчі кілька років та побажаннями щодо подальшої співпраці з Фондом.

“Порядком денним можливої підтримки з боку МВФ може стати програма дій уряду, яку презентує Кабінет Міністрів 29 вересня 2019 року”, – йдеться у повідомленні.

Новини за темою: Зеленський обговорив з представниками МВФ подальше реформування енергетичного сектора

Нагадаємо, раніше з трибуни Верховної Ради прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що Україна вестиме переговори з МВФ про нову трьох-чотирьохрічну програму співпраці. 

Джерело: www.112.ua

Close